W roku szkolnym 2008/2009 członkami Klubu zostali:

Uczniowie klasy I a: Jan Grabowiecki, Piotr Jarmoszko, Patrycja Kiśluk, Halina Krynicka, Karolina Szubzda i Ewa Zieniuk.

W wyniku wyborów wyłoniono nowy zarząd w składzie:
  • Marzena Karbowska – prezes
  • Natalia Sołjan – wiceprezes
  • Marta Sienkiewicz – sekretarz
  • Karolina Szubzda - skarbnik
W roku szkolnym 2007/2008 do klubu dołączyli:

Agata Bernacka, Katarzyna Grajewska, Natalia Sołjan, Marzena Karbowska, Marta Sienkiewicz i Sylwia Lewicka.

W skład zarządu weszli:
  • Michał Suchwałko – prezes
  • Łukasz Gryniewicz – wiceprezes
  • Izabela Ciuchno – sekretarz
  • Edyta Sienkiewicz - skarbnik
W roku szkolnym 2006/2007 Klub poszerzył się o nowych członków:

Z klasy I a:

Izabela Paula Ciuchno,
Katarzyna Jarmoszko,
Edyta Sienkiewicz,
Justyna Wołejko,
Łukasz Grynio-Gryniewicz,
Łukasz Kołek-Kołodziejczyk,
Michał Suchy-Suchwałko,

z klasy I c:

Wioleta Zajkowska,

z klasy II a:

Justyna Sienkiewicz,
Patrycja Zajkowska,

z klasy II b:

Magdalena Juchniewicz,
Anna Kołodziejczyk,
Anna Osiecka,
Dominika Piluk,
Urszula Smarżewska,
Anna Toczko.

W skład nowego zarządu weszli:
  • Magdalena Juchniewicz - prezes
  • Michał Suchwałko - wiceprezes
  • Justyna Sienkiewicz – sekretarz
  • Anna Kołodziejczyk – skarbnik

W roku szkolnym 2005/2006 do Klubu dołączyli:

Magdalena Sławińska, Justyna Bojarzyńska, Monika Bałdan, Marek Sokołowski.

W roku szkolnym 2004/2005 w skład nowego Zarządu weszli:
  • Szymon Borowski – prezes
  • Agnieszka Pacewicz – wiceprezes
  • Urszula Sokołowska – sekretarz
  • Maciej Grabowiecki. – skarbnik
Członkowie Klubu:

Agnieszka Pacewicz, Dawid Borowski, Leszek Bielawski, Szymon Borowski, Bartosz Borowski, Krzysztof Busłowski, Urszula Sokołowska, Maciej Grabowiecki.

W skład pierwszego Zarządu SKE (2.04.2004) weszli:
  • Anna Kopeć - prezes
  • Tomasz Makarewicz - wiceprezes
  • Edyta Toczko – sekretarz
  • Katarzyna Mackiewicz - skarbnik.
Członkowie Klubu w roku szkolnym 2003/2004:

Agnieszka Kopeć, Urszula Daszkilewicz, Edyta Toczko, Katarzyna Mackiewicz, Izabela Gałażyn, Anna Wysocka, Piotr Łabanowski, Paweł Turel, Anna Gajewska, Krzysztof Jaroszewicz, Tomasz Makarewicz